I
P.KRÓL - balustrady wycinane laserowo


Zachęcam do kontaktu telefonicznego w następujących tematach:


 • zapytania

 • projekty

 • wyceny

 • doradztwo

 • współpraca

 • rendering
  Dzień dobry
  interesuje mnie cena za metr balustrad wycinanych laserowo oraz oferta wzorów i kolorów :) bardzo dziekuje i pozdrawiam serdecznie

  Witam,
  chciałam się dowiedzieć jaki jest koszt takiej balustrady ciętej laserowo? Zależy mi na 3 fragmentach do schodów wewnętrznych; w sumie ok 5 mb; i przymocowaniu do niej drewnianego pochwytu (jak na zdjęciu). Proszę o orientacyjny koszt? i jakie są terminy realizacji?

  Witam,
  interesuje mnie wycena kraty ozdobnej do projektu renowacji klatek schodowych w budynku mieszkalnym z lat 70-ch w Warszawie (Sadyba). Na Pana Stronie spodobał mi się taki oto wzór: W załączeniu przesyłam zdjęcie holu na parterze, taką kratę ozdobną widziałabym jako przesłonięcie zejścia do piwnicy i biagu schodów na piętro, za skrzynkami na listy, niestety skrzynki na listy muszą pozostać tu gdzie są. 450 cm dł. i 255 cm wysokości od podłogi do podciągu żelbetowego. Bardzo proszę o kontakt

  Witam,
  szukam firmy, która mogłaby wykonać balustradę, wizualizacja w załączniku. Proszę o informację co jest potrzebne do realizacji zamówienia.

  witam mam pytanie interesuje mnie balustrada wysyłam Panu zdjęcie z wzorem,zdjęcie miejsca w którym miała by być ta balustrada oraz wymiary proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy i wstępną wycenę

  Witam,
  chciałam się dowiedzieć jaki jest koszt takiej balustrady ciętej laserowo? Zależy mi na 3 fragmentach do schodów wewnętrznych; w sumie ok 5 mb; i przymocowaniu do niej drewnianego pochwytu (jak na zdjęciu). Proszę o orientacyjny koszt? i jakie są terminy realizacji?

  Witam ,
  > Jestem zainteresowana wykonaniem wypełnienia balustrady takiej jak na > pierwszym obrazie.( Białe okręgi) W pozostałych plikach pokazane sa > nasze schody )) > > Prosze o informacje , czy cos jeszcze Pan potrzebuje do wyceny , czy > ewentualnie mozemy od razu umówić sie na pomiar ? Mieszkanie znajduje > sie w Piasecznie, mam nadzieje ze to nie jest problem;)

  Dzień Dobry, Jaka jest przykładowa cena balustrady do 3mb z stali wycinanej laserowo pomalowanej na czarno lub biało?

  Witam,
  chciałbym zapytać, czy posiadają państwo aktualny katalog balustrad laserowych?Proszę też o informację,czy posiadacie Państwo swój punkt w Warszawie?

  Panie Pawle, Jestem zainteresowany balustradami z obrazka: http://pkrol.pl/rolandjunius_files/banner30.jpg

  witam
  jaki jest przybliżony koszt balustrady o wymiarach 2x1m? nie mam jeszcze dokładnych wymiarów ponieważ mieszkanie jest jeszcze w budowie.

  witam serdecznie,
  chcałabym sie dowiedzieć ile mniej wiecej koszyuje m2 PAństwa balustrad. Prosze również o informację jakiej grubości blacha jest używana do produkcji oraz czy jest ona ocynkowana i pomalowana proszkowo?

  Witam,
  - rozumiem, że istnieje możliwość przesłania swojego projektu. Generalnie wiem, jak chcę żeby to wyglądało. Mogłbym nawet spróbować to narysować w Ilustratorze (pracuję w nim). Pytanie w jakiej chciałby Pan formie. Czy byłoby to możliwe? - jaki byłby koszt balustrady długości 434 cm (ok. 5 słupków; odcinki kolejno: 110 cm + słupek + 43 cm + słupek + 281 cm + słupek; prawdopodobnie w połowie ostatniego odcinka byłby potrzebny kolejny słupek) ?

  Witam Ile kosztuje m balustrady wycinanej laserowo u Państwa? Szanowni Państwo
  proszę o szacunkowy koszt mb balustrady jak wyżej przy ok 20 mb oraz koszt montażu w Olsztynie,

  Witam.
  Prosze o wycene balustrady wewnątrz mieszkania wycinanej laserowo wraz z słupkami. wymiary; długość - 2 boki po 300mm i jeden 100mm w kształcie litery "C" wszystko malowane proszkowo kolor biały czy cena zależy od wzoru, i czy mogę pszesłać własny wzór z jakiej grubości blachy jest to wycinane?

  Witam,
  Proszę o wstepna wycenę / oszaccowanie kosztu wykonania balustrady do schodów w domu jednorodzinnym. Poniżej szczegóły; - lokalizacja pod Grodziskiem Mazowieckim, woj mazowieckie; - poręcz z blachy wycinana we wzór nieregularnego plastra miodu- podobne jak wzór z galerii na stronie www, - Kolor biały - schody wylane z betonu, łamane; 11 stopni/ spocznik /6 stopni - szerokość schodów 95 cm, przerwa 10cm (łącznie 2 m szerokości) - rzuty budynku w załączeniu (nie są pełne ale obejmują schody) - poręcz składała się by pewnie z 5 elementów: dwa skośne na 11 i 6 stopni, łączniki między nimi (szerokość 10 cm- jeżeli to możliwe) 3 fragmenty zabezpieczające dziurę na piętrze,

  Witam,
  Proszę o informacje jaka jest cena balustrady ciętej laserem. Potrzebuję ok 2,75 m do schodów wewnątrz domu. Co wchodzi w zestaw? Białe/jasno szare, wycinane trójkąty. witam czy wycinasz z blachy 8 mm np boki schodow witam
  jestem zainteresowany balustradami, które Pan wykonuje. jaki jest koszt jednego elementu i jego wymiary. Czy ma Pan katalog wzorów, czy kierować się tym, co widoczne na stronie pozdrawiam

  witam
  czy wykonujecie cos w tym stylu jak w zalaczniku - bez drewna oczywiscie - tylko wypelnienie i ewentualnie jaka bylaby cena?? ewentualnie bez wyciec na stopnie ??? - tylko takie proste jak u Panstwa na stronie?? w zalaczeniu przesylam przykladowe zdjecie balustrad wewnetrznych pozdrawiam

  Interesuje mnie balustrada biala ok 5 m bieżących. Proszę o podanie zakresu cenowego i czy wykonujecie usługę montażu? Witam jestem architektem.
  Projektuję teraz schody i elementy ozdobne do drzwi- do domu moich klientów. Zainteresowałam się balustradami ciętymi laserowo. Żeby klientów przekonać do mojego pomysłu chciałam poprosić Pana o fragment lub próbkę blachy ciętej laserowo ( nie ma znaczenia jaki wzór ). Niewielki format. np. 50x50 Przesyłam wizualizacje wnętrz . Chciałam prosić również o podanie ceny np. za 1 mb takiej balustrady rozumiem , że może być malowana proszkowo.

  Dzień dobry, jestem architektem, projektuję wnętrze szkoły w Warszawie i rozważam wykonanie balustrad wycinanych laserowo z przygotowanego przeze mnie pliku wektorowego. Proszę o informację na temat orientacyjnej ceny metra bieżącego balustrady o wys. 110cm malowanej na czarno.

  Witam,
  Jestem w trakcie wykonywania prywatnej inwestycji w Warszawie. Jestem zainteresowany wykonaniem balustrady wycinanej laserowo, podobnej do balustrad widniejących na zdjęciach zamieszczonych na stronie Pana firmy. Proszę o informację, czy jest Pan zainteresowany moim projektem. Jeśli tak, to proszę o podanie szacunkowej wyceny dla takiej balustrady. Załączam rysunki techniczne i poglądowe wizualizacje. Do wykonania są cztery elementy. Dwa w zabudowie wysokiej jak na rysunkach (ok. 4 m wysokości i 2 m wysokości) oraz balustrada dookoła stropu i wzdłuż schodów razem z pochwytem (wysokość 95 cm, długość razem ok. 22 m.b.). Razem będzie to około 36 m2. Kolor biały, montaż doczołowy.

  Witam mam do Pana pytanie
  chciałbym wykonać balustradę w schodach z użyciem paneli z blachy. barierka byłaby klasycznie drewniana natomiast chciałbym użyć elementów ok 30-40 cm wysokich jako jej dekoracyjne wypełnienie. Nie chcę zatem używać standardowych paneli jakie Pan sprzedaje – a zapytać o wykonanie paneli pod zamówieniem z odpowiednim kątem docięcia aby wpasować w przygotowane pod zamówienie schody. moje pytanie czy jest Pan w stanie zrealizować taki projekt i czy mogę Pana skontaktować ze stolarzem który przygotowuje dla mnie schody i barierkę – jeżeli tak to proszę o telefon kontaktowy oraz wstępną (o ile możliwe) cenę cała barierka to 9 mb powiedzmy wysokość 30-40 Jaka jest grubość stali? Czy wykonujcie również skośne balustrady na schody? Jaka jest cena balustrady bez słupków (samo przęsło) Jaka cena za m2 balustrady?

  Witam
  Jest Pan w stanie zrobić balustradę jak na zdjęciu w załączniku. Projekt schodów również w załączniku. Łącznie ok 7 m. Jaki będzie koszt. Witam,
  Masm pytanie w jakich cenach wahaja sie balustrady dostarczane przez wasza firme? Czy moglbym dostac jakis katalog wzorow? Najprawdodpoboiniej na te chwile najbardizej podoba nam sie to co w galerii http://www.pkrol.pl/galeria.html tylko ze w kolorze bialym.

  witam, zainteresowana bym byla wykonaniem balustrady o wzorze takim jak w zalaczniku o wymiarach 170x101.5 o wysokosci standardowej. prosze o wycene i koszt ewentualnego transportu lub gdzie mozna osobiscie odebrac balustrade no i czas realizacji :-)

  witam,
  w załączniku przesyłam zrzuty projektu czy jest pan na ich podstawie przesłać wycenę projektu balustrady ?

  Witam
  Czy wykonuje Pan też barierki o innych wymiarach np 2 lub 2,5 m dłgości, oraz jaki byłby koszt. Czy wzory są tylko jak u Pana na stronie?

  Witam.
  Jestem zainteresowany balustradą PENTA. W załączniku przesyłam foto moich schodów z parteru na półpiętro i na piętro. Chciałbym zamontować balustradę ażurową PENTA w kolorze białym. Jeśli chodzi o montaż z parteru na półpiętro to jest sprawa prosta, słupki które są widoczne na stronie internet. przymocowane będą do schodów. Natomiast na piętro słupki muszą być przymocowane do bocznej ścianki podłogi co obrazuje zdjęcie z naniesionym montażem, gdyż jest bardo wąsko i ostatni słupek byłby w otworze drzwiowym. Czy jest możliwość zakupienia słupków z bocznym montażem? Balustrady chciałbym podzielić na dwie części czyli 3 słupki i 2 balustrady (z parteru na półpiętro i tak samo na piętro). Proszę o informację i wstępną wycenę. Jakie potrzebne są jeszcze informacje i wymiary. Proszę o kontakt. Bardzo zależy mi na czasie.

  Witam Serdecznie,
  W załącznikach przesyłam Panu wymiary balustrady do wyceny. Wzór jaki chciałbym zamówić to PENTA. Kolor balustrady biały czy istnieje możliwość aby biały kolor był w połysku...? I jeszcze jedno pytanie czy istnieje również możliwość zamówienia tego panela ażurowego w stali nierdzewnej w połysku? Bardzo proszę o wycenę tych paneli w dwóch wersjach : Białe w połysku i w stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk. Zamówienie dotyczy samych paneli bez słupków.

  Witam, czy moze Pan wykonac takie schody jak na zdjeciu. Witam Serdecznie,
  Bardzo proszę o wycenę barierki na schody. W załączniku zdjęcie schdów oraz odręczny rysunek. Jeżeli będą potrzebne dodatkowe dane bardzo proszę pisać lub dzwonić.

  Szanowni Państwo,
  odnalazłem Państwa ofertę wykonania z balustrady z elementów wycinananymi laserowo. Spodobał mi się wzór, w związku z tym mam pytanie o cenę i termin realizacji. Potrzebuję w sumie 546 cm bieżących balustrady z podziałem pod kątem prostym 120 cm na 426 cm.

  Dzień Dobry
  Jestem zainteresowany wykonaniem przez Pana balustrad stalowych wycinanych laserowo. Proszę o informacje o możliwościach i terminach wykonania.

  Witam Interesuje mnie wycena balustrady z wzorów : - PENTA - ELIPSA - WELLE słupki lakierowane. W załącznikach (5 zał.) przesyłam rzuty i przekroje z projektu domu.

  Witam,
  Proszę o wycenę balustrady z blachy z wyciętym wzorem do budynku użyteczności publicznej ( z poręczami ), mocowanej z boku schodów, całkowicie zabudowanej ( jest podobna biała u Pana na stronie ). W tym budynku proszę wziąć pod uwagę jedynie zaznaczone schody z parteru na piętro.

  witam
  podobaja mi sie przesla na zdjeciu ze strony chcialbym je tylko w kolorze bialym mam balustrade 4mb i 3mb i chcialbym to podzielic na 2 przesla lub odcinek 4mb na 3 czesci a odcinek 3m na 2 czesci.

  proszę o wycenę balustrady w całej płycie 1516,93 oraz 102 drugi bok. balustrada ma być w kształcie L..... wiec potrzebowałabym tego samego koloru belki jedna na jednej bok druga na drugi bok i czy jest możliwe ta trzecia przykręcić dwie balustrady płyty na zgięciu L. Proszę podac cene z wysyłka.... oraz cene na wysoki połysk

  Witam
  Nawiązując do naszej sobotniej rozmowy wysyłam rzuty schodów. W przybliżeniu będzie tam 6 mb. Proszę o jak najszybsza wycenę Jeśli chodzi o poręcz chciałabym użyć prostej minimalistycznej formy czarny mat jak górna balustrada o przekroju kwadratu. U góry poręcz mogłaby być zamontowana do lica stropu, na dole na słupku wys 145 – czy po środku balustrady należałoby również użyć słupka stabilizującego? Czy ma pan coś takiego w swojej ofercie? Jeśli tak proszę o orientacyjną wycenę balustrady i poręczy, terminu realizacji zamówienia oraz kosztu dostawy do Sopotu. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie

  Witam Panie Pawle, Czy mógłbym prosić o wstępną wycenę balustrady na schody jak w załączniku? interesuje mnie balustrada czarna PENTA

  Witam serdecznie.
  Jestem zainteresowany kupnem balustrady penta o wymiarach długośc 1000 x 900 mm 2 sztuki prosze podac cene i czas realizacji?

  Witam, Prośba o wycenę dwóch paneli w wersji floral o wym. 39 x 89 cm. Kolor biały matowy.

  Witam! Czy są Państwo w stanie wykonać balustradę (załącznik wiadomości) z takim samym wzorem?

  Witam, w nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy przesyłam projekt domu z rzutem klatki schodowej.

  Witam,
  Poproszę o wycenę: balustrada PENTA; 106cm + 140,5cm; ze słupkami stalowymi. Dodam, że kąt między płaszczyznami nie jest idealnie 90 stopni, jest minimalnie mniejszy, czy to będzie dużym utrudnieniem? I jeszcze pytanie: czy jest możliwość dobrania lakieru w kolorze ciemnego brązu(czekolada)? czy jest dostępna tylko czerń i biel? p.s. dołączam bardzo prowizoryczny rysunek techniczny ;) (balustrada miałaby być w miejscu czarnej linii. Na krawędzi tej linii jest jeszcze listwa szerokości 3,5cm)

  Witam,
  W nawiązaniu do rozmowy proszę o wycenę balustrady Penta (kolor biały). W załączniku odnajdzie Pan rysunek klatki schodowej oraz zdjęcie.

  Witam
  W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej ( jakiś czas temu) podaję wymiary blachy ( grubość 2 mm) szer. 0,9 m, wys. 1,18 m i inspirację do wzoru na furtce - w załączniku . Ponieważ sprawa ogrodzenia w końcu nabrała tempa i jest już teraz uzależniona od dostarczenia blachy z wzorkiem bardzo proszę o korektę wzoru i podanie ceny

  Witam,
  znaleźliśmy zdjęcie balustrady która bardzo nam się podoba, bardzo proszę o wycenę jeśli jest możliwa do wykonania przez Państwa wg przesłanego zdjęcia, schody jednobiegowe 17stopni wysokość stopnia 17.5 szerokość 28.

  Witam serdecznie,
  chciałam prosić o wycenę balustrady całej z metalu plus koniecznie poręcz rownież z metalu (tego samego co wycinane elementy, nie chodzi mi o stal nierdzewną). Widziałam na jednym zdjęciu (biała balustrada), że coś takiego robicie. •   HOME | BALUSTRADY| GALERIA | KONTAKT